12 maja 2013

life lately #16


Czemu pogoda na weekendy się skwasza a w środku tygodnia jest pięknie? Nie pojmuję… No ale grunt, że tydzień sam w sobie też był fajny :)
▶ Do kina chodzimy stanowczo za rzadko może uda nam się to zmienić w te wakacje?
▶ Uwielbiam ciepłe dni kiedy lunch z koleżanką można jeść spokojnie na dworze i chłodzić się zimnym piwem :P
▶ Malarsko się dzieje i dużo tego jest. Cieszę się ale też powoli zaczynam lekko stresikować moją decyzją o powrocie na studia.
▶ Kwitną już u was bzy? Ja je uwielbiam, tylko żal mi strasznie gdy wszyscy łamią jeden osiedlowy bez a potem rzucają niechciane kwiaty na ziemie :( Chciałabym coś urwać takim ludziom w zamian…

Why the weekends have such a bad weather? I don't get it! At least the rest of the week was good :)
We visit the cinema less than we want and I hope we'll change it some time soon 'cos we like watching movies on the big screen :)
I love hot days when you can have a lunch with a friend outside and cool yourself with cold beer :P
▶ It's very artsy lately and I'm so happy about it. I'm also getting a little bit nervous about my decision to go back studying once more.
Do you like lilacs? I do! And I'm so sad every time people break the only bush around here to get some flowers and then throw the small unwanted on the ground :( At least I saved some…

xoxo

6 komentarzy:

 1. po to, żeby Mira w spokoju mogła pisać magisterke :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha :) No to jest ból jak świeci słońce a ty musisz ślęczyć przy kompie. Trzymam kciukasy!

   Usuń
 2. ahhh! powrót na studia! :o A co do farb i tego zdjęcia, chcę taką paletę!! Bo moją mam za małą i sie nie umiem doczekać efektów malarskich! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nom :) A co do palety to moją przydąłoby się doczyścić kiedyś, jest na niej już tyle warstw farby, że powoli zaczyna się łuszczyć :P

   Usuń
 3. Ja dzisiaj byłam na ulicy Bzowej i nie zawiodłam się, bo bzy kwitną.

  Co do pogody. Ponoć jakieś badania statystyczne wskazują, że w Polsce najczęściej psuje się w soboty, niedziele i święta wolne od pracy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Porażka totalna 'cnie? albo jeszcze się psuje na wakacje, dokładnie kiedy chcesz pojechać… pfff, trza sobie jakiś mikro klimat z majorki zainstalowac w domu :)

   Usuń