11 maja 2013

time for some cards

Hellou moi drodzy :) dzisiaj wpadam do was kartkowo. W ScrapMap co drugi tydzień mamy mapki kartkowe i macham na nie dzielnie prace, ale jakoś gapowato zapominam je pokazać na blogu, a kilka się już ich nazbierało dlatego dzisiaj polecimy hurtem ;) Do najnowszego wyzwania sponsorowanego przez Rapakivi stworzyłam mega wintydżową i wręcz nie moją kartkę, ale na dzień mamy w sam raz c'nie? Zapraszam was też serdecznie do brania udziału w tym wyzwaniu bo Rapakivi stawia nagrodę!


Hello dears! Today I'm here with some cards. In ScrapMap every second week we have a card challenge and although I participate regularly I forgot to show you my works in here, so I have a few to show you now. For the newest sketch-map I made a very vintage card totally not in my style but it fit's for mother's day. Also it was a real challenge for me to use these lovely papers sponsored by Rapakivi. And for those who want to win a pack of them I invite to play with us in ScrapMap :)

Druga bardzo romantyczna kartelucha:
Second very romantic card:


Drewniana:
Wooden one:


I radosna:
And a happy one:


Ufff sporo tego nie? Ale to już koniec :P A teraz miłego weekendu i buziole!
Whew! That was quite a bit, wasn't it? But now it ends :P Have a nice weekend and kisses!

xoxo

6 komentarzy:

  1. hejka! witam po dłuuuugiej przerwie i od razu z podziękowaniem za paczuszkę, którą od Ciebie otrzymałam juz jakis czas temu :) sprawiłas mi przeogromną niespodziankę :) cieszę się ja i moja 3-latka, która od razu zagarnęła girlandę :))
    dzieki wielkie i pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. No to świetnie! Cieszę się, że paczycha dotarła :)

    OdpowiedzUsuń