12 czerwca 2013

dream on

O wakacjach z prawdziwego zdarzenia w tym roku chyba mogę tylko pomarzyć, bo jakoś tak wypadło, że nasze plany się pomerdały i czeka nas tylko wypad do Wrocka i jak na razie tyle. Ale to nic, wakacje w mieście też potrafią być fajne. A poza tym, może będzie zła pogoda :P A żeby nie smucić się, przywołuję sobie w myślach zeszłoroczny wyjazd nad morze, śniąc sobie o ciepłym piasku i zimnym Bałtyku. Takie marzenia o wakacjach zaproponowałam naszemu DT Color Hills i dzisiaj pokazujemy efekt u nas na blogu - >>zapraszamy<<. A oto moja interpretacja:I think this year I can only fantasize about having some holidays. Unfortunately our plans got scatterd and the only thing awaiting us is a short trip to Wroclaw this year. But I don't worry, summer in the city can be also fun. Besides there might be bad weather :P And to cheer me up I dream about last years trip to the seaside, bringing back memories about warm sand and cold Baltic Sea. This fits perfectly the newest topic I proposed to girls from Color Hills DT - Summer Dream - go see their interpretations on our blog - >>klick<<.


Scrap ten też wpisuje się chyba w wyzwanie na Chick Tags gdzie należy w swojej pracy użyć tekstu piosenki. U mnie w  tytule jest oczywiście trochę Aerosmith :)


I also think that this work fit's the newest Chic Tags challenge where you have to use some music lyrics in your work. In my case the title is from Aerosmith :)


xoxo

16 komentarzy:

 1. ślicznie!! Szalejesz z farbami ostatnio:):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :)) W taki humor wpadłam twórczy i rozszalały :)

   Usuń
 2. genialna interpretacja! a warstwy farby są boskie!! uwielbiam ten scrap :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna praca :) i cudowne mazgaje Ci wyszły :) BUZIAKI

  OdpowiedzUsuń
 4. aaaaaah! jaki przepiękny scrap! te twoje tła są nieeesamowitteee!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :* dzięki Marysz :)) Teraz czekamy na Twoje prace, bo mnie się bardzo podoba Twoja z warsztatów - jest moc kochana :))

   Usuń
 5. genialny! uwielbiam te wszystkie warstwy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I'm in love.. With this page! Wonderful! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeny! Jak pięknie pomalowane!
  Dzieje się, dzieje! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe dzięki :) Gdy patrze na te prace po raz kolejny, wydaje mi się coraz bardziej, że z lekka przegiełam :P

   Usuń