29 listopada 2013

December album is comming!

Hello! Two more days and we're going to have December, yay! Are you excited? I certainly am. As the last year and the year before that I'm going to document this month day by day in a December album. This time the form will change slightly as I'm using Gossamer Blue kit with pocket style album from Studio Calico. But that's all, the rest stays the same :) I will try to show you my album as often as possible. I have a plan to do more journalling to capture as much as I can from the time we spend together with P.


Cześć i czołem! Jeszcze tylko dwa dni i mamy Grudzień, hurra! Cieszycie się? Ja bardzo. I tak jak w zeszłym roku i jeszcze wcześniej tak i w tym mam zamiar udokumentować ten miesiąc w grudniowniku. W tym roku forma się trochę zmieni bo pracowałam na kicie od Gossamer Blue który przyszedł z koszulkowym albumem ze Studio Calico. I to tyle co się zmienia, reszta pozostaje jak było. Będę się starała pokazywać wam moje strony w miarę regularnie. Mam też ambitny plan dodać więcej journallingu aby uchwycić czas jaki spędzamy z P.


If you want to join in the fun come on it's never too late! If you don't have materials don't worry you really needn't many and if you're short of ideas here's a prompt list for the days when nothing really happened :) I hope you will feel inspired and will create beautiful memories. And I keep my fingers crossed for you to start and finish your albums in 100 %!


Jeśli chcecie to dołączajcie do zabawy, wcale nie jest jeszcze za późno. A dla tych co martwią się, że nie mają za wiele materiałów powiem wam, że wcale nie trzeba mieć ich dużo. A gdy zabraknie wam pomysłu na wpisy, bo nic fajnego się nie wydarzyło to mam tutaj dla was małą listę podpowiedzi. Mam nadzieję, że poczuliście moc i stworzycie wspaniałe albumy czy journale. I trzymam za was kciuki, żebyście zaczęły i skończyły je w stu procentach :)

6 komentarzy:

 1. Ah! i Oh! pięknie CI to wyszło!!! chcę więcej!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Groszku będzie, będzie :)) Muszę tylko fotosy wywołać :))

   Usuń
 2. Nie mogę się doczekać zawartości tego cudeńka! :D
  Ja w tym roku nawet nie zaczynam, rok temu zaczęłam i po 5 dniach skończyłam :P wolę patrzeć na Twój :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahaha :) Może powinnaś journalować zamiast robić album, np journalować co drugi dzień jakieś słowo, temat, tradycję rodzinną, warto upamiętniać jak ten czas leci :)

   Usuń
 3. Gorgeous album, I love all of the gold accents! Can't believe December is starting is so soon!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yup! It came so quickly! Thank you for nice words :) I like the gold too, it's my color for this years Christmas :)

   Usuń