15 grudnia 2013

Inspire me… working with a kitHej!
Dziś nadaje do Was Mira :)

Jakiś czas temu pochwaliłam się Antkowi, że planuję na Grudniowy czas przygotować sobie zestawy scrapowe na każdy tydzień. Pomysł wyniknął z faktu, że pomiędzy obowiązkami nie za wiele czasu mam na scrapowanie, a już przebieranie między przydasiami i wybieranie tych "około świątecznych" produktów - horror i niemożliwość!


Muszę szczerze oznajmić (w sekrecie?), że miałam do Was gościnnie pisać już tydzień temu, ale mnie Mysza przegoniła! Cudowna Mysza o ta: click click! Tak więc padło na grudzień week second! I oto ja! Wszem i wobec - gościnnie u Anti! (juhuuuuuuuuuu) prezentuję swój Grudniownik ta dam:I co mogę dodać: praca z zestawami - nawet przygotowanymi przez samych siebie - pozwala nadać nowego charakteru Waszym projektom! Możecie być pewne, że spojrzycie zupełnie inaczej na produkty którymi dysponujecie! Produkty, które już pewnie zdążyły Wam się znudzić - w zestawie nabierają nowego blasku! Wystarczy dorzucić kilka tematycznych nowości, spiąć wszystko razem na przykłąd koloprystycznie... i gotowe! Produkty nabierają nowego charakteru! i scrapuje się łatwiej! i Szybciej! 


Jeśli nie macie dostępu do zagramanicznych cudownych zestawów przydasiowych - zróbcie je sobie same! Spróbujcie podobierać je kolorystycznie, odgrzebcie stare zapomniane przydasie z wnętrza Waszych szuflad i do dzieła! Niejedna z Was zachwycała się nad zdjęciem mojego zestawu... Pisałyście, że chciałabyście taki mieć już teraz na własność! A ja Wam powiem - poszukajcie u siebie! I każda z Was może stworzyć zestaw marzeń! Już teraz! natychmiast! Gorąco polecam!


I życzę miłego grudniowania w kolejnych tygodniach!


ps. zestawy nie muszą Wam służyć wyłącznie do grudniowników - u mnie motywy przewodnie każdego tygodnia i kolorki znacząco nadały również charakter Layoutom, kartkom świątecznym, i kto wie co jeszcze powstanie z tego co aktualnie pod ręką!? 

Powodzenia!
Dzięki Anti za gościnę! {A tej myszy Ci nie wybaczę hahahahah :*}

Dodam tylko od siebie, że Mirowe kity zachwycają mnie niesamowicie!
A to co z nich czaruje jeszcze bardziej!
Mam nadzieję, że czujecie się zainspirowane tak cudowną dawką pozytywnej energii,
bo ja tak! Kończę pisać ten post i smykam tworzyć własny kit :)

9 komentarzy:

 1. Święta prawda o tym braku czasu; za rok przygotuję sobie wszystko i może wreszcie znajdę czas (mam plan w tegoroczne święta zrobić grudniownik... 2012 - mam "już" odbitki i bazę).
  Fajna notka, dzięki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ty świrku haha! już zdjęcia z wczoraj w grudniownik wsadziłas!! uwielbiam :***

  OdpowiedzUsuń
 3. This is lovely! Where do you buy the kit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hi, sorry this time there's no english translation for this post (too much words!), but to explain it shortly, this is not a store bought kit. It's Mira's idea, to create a home made kit from her own stash so she can make her works quicker without looking for the things she want to use. Her tip is to look into the stuff you have and pull out the coordinating papers and embellies and use only these (plus some glue offcourse) to create your works. Hope This helped. If you want to know some more please ask :)

   Usuń
 4. Thank you for the explanation. I guess my next question would be the patterned paper. Is this a creation of Mira or she buys the paper from a company such as October Afternoon or American Crafts. You know I love the trees and stars and everything else.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Most of her stash (I guess is a collection from several years) But the star paper is definitely a new one by Studio Tekturek (this is their site http://www.studiotekturek.com/).
   Oh and BTW I forgot to explain this is a guest post by Mira, the rest blog post are mine (if not stated otherwise).

   Usuń
  2. Thank you antilight. Your blog is amazingly beautiful and I visit EVERYDAY! :)

   Usuń
  3. Thank you Brenda! It's really really nice to read such words :))

   Usuń