06 lutego 2014

Monday mornings

Hi there! This week the regular schedule has changed a little bit, there is no Thursday with my PL (it was on Monday, BTW the blog hop is still open and you can win wonderful prizes) but today I want to show you my latest layout page. Yes an LO! I know it's really long since I showed you one, I lost my mojo a bit while diving into the PL world. But here it is. Don't judge it too harsh it was a long break :) And thank you Sod▲licious for an inspiration skecth-map I really liked to work with it.

 materials: Gossamer Blue february kits; 

Hello! W tym tygodniu pozmieniałam co nieco schemat regularnych postów. Mimo, że mamy czwartek nie pokażę wam mojego PL (pokazałam go w poniedziałek; ta poza tym to blog hop jest jeszcze otwarte, można wygrać na prawdę fajne nagrody) w zamian za to pokażę wam layouta. Dobrze czytacie, LOsa! Wiem, wiem strasznie długo nie było ich u mnie, ale to dlatego, że straciłem wenę gdy zanurkowałam w świat Project Life. No ale jest. Nie oceniajcie go zbyt surowo, to była na prawdę długa przerwa. No i dzięki Sodzie, za ich inspiującą mapkę - fajnie się z nią pracowało. 
11 komentarzy:

 1. "nie oceniajcie go zbyt surowo" weeeeź :P
  Lowe na całego te ciapaje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Stunning layout and such beautiful colors! And above all a very nice theme. It´s all right taking Mondays the positive way. Mondays are so positive-powerful, aren't they?! :-)
  Sandra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I totally agree :) Thank you for your sweet comment :)

   Usuń
 3. Brak mi słów! Jest tak genialny! I te chlapunki! ah!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Łał, genialnie wygląda! Po prostu cudny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Boziu, chciałabym mieć takie "monday mornings" (musiałabym wstawać o 4...)
  Bardzo przyjemna praca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem szczęsliwcem :) ale zamiast Monday można celebrować Sunday :) przydaje się też wczesniejsze planowanie sniadania, a nie bieganie dziko po kuchni w poszukiwaniu jedzenia (ja właśnie tak mam jak zapomne o planowaniu :P)

   Usuń