21 lutego 2014

PL week 36

Hi! Lately I feel a little bit down when it comes to paper crafts and blogging, I don't know why… I really like what I have and don't want to abandon it, but on the other hand I feel like my posts are to mechanic. Do you have any cure for that? Advice, help? I'd appreciate your words of wisdom on this matter :)

Anyway, here's my new PL spread for you. It's the week after my b-day - it was a really good one because celebrations lasted longer than one day. I met with some friends, shared coffee and b-day cake with them and had a lot of fun :)

supplies: Simple Stories page protectors; BH Midnight Collection kit; Crate Paper frames; Studio Calico PL kits and printables; Gossamer Blue PL kits; 

Hejka! Ostatnimi czasy jakoś nie wychodzi mi craftowanie i blogowanie, nie wiem czemu… Bardzo lubię mojego bloga i nie chce by szedł w odstawkę, ale z drugiej strony wydaje mi się, że moje posty są strasznie mechaniczne. Macie na to jakieś lekarstwo? Poradę? Pomoc? Bardzo przydadzą mi się wasze mądre słowa w tej kwestii :)

No ale nie o tym, nie o tym… Mam dla was rozkładówkę PL. Tydzień jaki nastąpił po moich urodzinach był świetny, bo świętowanie nie skończyło się na jednym dniu tylko przeciągnęło na kilka kolejnych. Spotykałam się ze znajomymi na kawce i torcie i czas upływał nam bardzo miło :)

left side: / lewa strona:

right side: / prawa strona:

and some details: / i detale:
Thank you a lot for all the comments you're leaving under my posts.
I really cherish each and every word you type, even if it's just one word, really!
Have a nice weekend :)

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie komentarze pod postami.
Naprawdę cieszy mnie bardzo każde słowo, nawet jedno!
Udanego weekendu :)

5 komentarzy:

 1. Samo przyszlo samo przejdzie! Boski pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam! <3
  A co do tego że jakoś nie chce Ci się postów robić bo jakieś zbyt automatyczne, to spróbuj może coś innego pokazać! Ja się nie znam, ale np. chętnie poczytałabym np. o Twojej ulubionej książce, o tym co dokładnie tworzysz na uczelni.. coś o Tobie, coś o Twojej sztuce! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mówisz o ostatniej sztuce mięsa jaką zjadłam? Hmm, chyba schabik pieczony :D ale może masz racje, coś wykombinuję, albo odpocznę i wezmę na wstrzymanie.

   Usuń
 3. It's really beautiful !!!! I love it!! ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń