14 lutego 2014

PL week 35 for Gossamer Blue

Hi! Suddenly I've missed Thursday, I don't really know where it went but I'm really surprised it's already Friday. Anyway, today I want to show you some PL spreads, week 35 (I'm amazed I'm  still keeping up with the project) was created with Gossamer Blue Life Pages kit only. It was pretty challenging because the kit was really love/Valentine theme oriented and our regular life is usually simple and definitely not pink. But there was plenty of other colors that fit my week perfectly. BTW it was a very good week when I celebrated my birthday :)

 materials: WRMK page protectors, Simple Stories page protectors; Gossamer Blue February 2014 Life Pages Main kit;

Cześć! Nagle zgubiłam czwartek, zupełnie nie wiem jak to się stało, że już mamy piątek… No nic, przybywam więc dopiero dzisiaj z moim PLem. Tydzień 35 (a nie 53, mój błąd :P) zrobiłam używając tylko głównego kitu Life Pages od Gossamer Blue. Nie było łatwo bo kit obracał się mocno w okół tematów miłości i walentynek, a nasze codzienne życie nie jest takie różowe. Na szczęście było tez sporo innych kolorów które lepiej wpisały się w nasz klimat, klimat bardzo fajnego tygodnia, w którym świętowałam moje urodzinki :)

left side: / lewa strona:

right side: / prawa strona:

and some details: / i trochę detali:

And that'll be all :) I hope you like this spread.
Have a nice day!
I to by było na tyle :) Mam nadzieję, że spodobała wam się moja praca.
Miłego dnia!


6 komentarzy:

 1. Uwielbiam Twojego PL (ale to już wiesz) i wasze zdjęcia (ale to pewnie też już wspominałam..) szczególnie to z randką w ulubionym miejscu! No genialne miny macie :D
  i.. oh oh! mój portfel jest sławny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No twój portfel robi furrorę gdzie go nie wyjmę :D uwielbiam!

   Usuń
 2. Te Twoje strony z PL zawsze mnie tak jakoś pozytywnie nakręcają! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne strony jak zwykle! A ja wraz ze świętowaniem moich urodzin i tym samym nadejściem 52. tygodnia zakończyłam swój pierwszy rok PL :)) I chyba zaczynam kolejny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wow, gratulacje! To jest świetny wynik :) Gratuluję CI wytrwałości i trzymam kciuki za kolejny rok :)

   Usuń