06 października 2012

kolorowa broszka {colorful brooch}

Nowe  wyzwanie w Art-Piaskownicy stało się znakomitą okazją do zmajstrowania kolorowej broszki. W zapasach filcu w arkuszach miałam akurat idealnie dopasowane kolory. Od razu też wiedziałam, co chcę z nimi zrobić. Broszka wyszła za pierwszym razem i jestem z niej bardzo zadowolona. Żółty i czerwony sprawiają, że jest jesienna, a turkus i biały kojarzą mi się z niebem.


The new challange in Art-Piaskownica happened to be a good opportunity to make a nice colorful brooch. In my felt stack I already had the necessary colors, and I had an idea what to do with them. The brooch was a success the first time I tried to sew it. I'm so happy about it. Yellow and red are fall colors and turquoise and white remind me of blue sky. 

Amazing photo from http://allsorts.typepad.com
A oto dokładna paleta inspiracyjna do wyzwania. Klikając w nią przeniesiecie się na bloga Piaskownicy gdzie możecie obejrzeć resztę prac naszego zespołu. Na prawdę warto, bo te kolorki nieźle nas zainspirowały :) Miłej soboty!

Here's the actual inspiration palette. WHen you click it, you will be moved to Piaskownica's blog, where you can view other works made by our DT. I find them beautiful, really, the colors inspired us very much. :) Have a nice Saturday!

12 komentarzy: