01 października 2012

plany i podsumowania {plans and summaries}


No to mamy październik. Dla niektórych jest to miesiąc piwa, dla mnie miesiąc rozkoszowania się jesienią. Liczę jeszcze na ciepłe dni i wyprawy do lasu, niekoniecznie na grzyby, ale choćby po liście i żołędzie. Poza tym na początku zeszłego miesiąca postanowiłam sobie kilka planów i tak też zrobiłam na ten miesiąc.

It's October. For some it's a month filled with beer, for me it's a month in which I will enjoy autumn to the fullest. I count on some walks to the forest, not necessarily to pick mushrooms but to gather some acorns and leaves. Besides last month I made some plans  and I followed this tradition this month as well.


Wrzesień był produktywny, ale liczę, że październik będzie jeszcze lepszy. We wrześniu pojawiła się nowa szata bloga, zgodnie z założeniem zaczęłam journal, zrobiłam dla was proste DIY, a także rozpoczęłam nowy projekt w postaci foto-bloga >>analogowo<<.

September was a busy month, but I hope that october will be even more busy. In September I changed the blog design, as planned I've started a journal, I made an easy DIY for you, and what I'm excited for, I've started a new photo-blog  >>analogowo<<.


#1 Poza postanowieniem już powoli zostały nakreślone plany współpracy. Z kim chcę nawiązać współpracę? Niespodzianka, której rozwiązanie powinno pokazać się już w tym miesiącu / #1 Besides making a plan I also started some preparations toward realizing it. And with whom I will cooperate? Thats a surprise which will hopefully be announced this month.

#2 Zaczęłam już rysować normalnie, teraz chcę powrócić do grafiki wektorowej, którą tak bardzo lubiłam dwa lata temu / #2 I've started drawing again and now I wan't to go back to vector illustration which I liked so much two years ago

#3 Zdjęcia przeróżne mini albumy są już z dawna podrukowane tylko weny jakoś brak. Najwyższy czas aby  to zmienić :) / #3 I have the photos printed long time ago for this purpose but there was no motivation. It's a high time to change it :)

#4 Spacery, ciepła herbata, swetry, szaliki, liście, kasztany, żołędzie - z osobna i wszystko na raz! / #4 Walks, warm tea, pullovers, scarfs, leaves, chestnuts, acorns - separate and all together!

#5 Długo się zastanawiałam nad taką tablicą, jak dotąd cieszę się pustą nie przeszkadzającą ścianą, ale widzę, że potrzebuję inspiration-board i to jest plan na ten miesiąc / #5 I thought for long that I do not need an inspiration-board, I was happy with my pure and empty walls, however now I feel it's a high time for changes and it's a good plan for this month

A czy wy już zaplanowałyście sobie październik? Ja odkrywam coraz bardziej zalety takiego planowania. Jeszcze mam trudności z wykonywaniem wszystkiego na czas, walczę z prokrastynacją, ale jest już tylko coraz lepiej.

Buziaki!

Do you have your plans for October ready? I discover more and more pros for planning. I have still some problems with following the plan 100% and I'm still fighting with procrastination but its only better from now.

Kisses!

21 komentarzy:

 1. no, a podróż do Wawy gdzie?:D czekam na ten październik u Ciebie, pięknie się zapowiada! Koniecznie pokazuj wszystko! Tablica i album mnie strasznie ciekawia!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha Warszawa to tajemnica Ćsiii :PP a tak na serio to plany motywacyjno przypominające, a Warszawa to coś do czego, żadnej motywacji nie potrzebuję, najchętniej spakowałabym się juz dzisiaj i pojechała :))

   Usuń
  2. ups, no to nic nie mówiłam :) trzymam kciuki, aby te motywacyjne się udały w takim razie!

   Usuń
 2. Podziwiam, rili :) I trzymam kciuki za wszystkie plany :) A najbardziej czekam na wyniki pracy z Ai :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Nie wiem czy syzbko pokażę te wyniki ale może coś tam będzie :)

   Usuń
 3. uwielbiam twoje graficzki zdjeciowe! pieknie ten plan wyglada! i zycze powodzenia:D

  OdpowiedzUsuń
 4. też muszę się powoli przekonać do planowania :) jak patrzę na Wasze blogi, Wasze działania - to wszystko naprawdę motywuje!!
  nową szatę bloga ubóstwiam!!:) i zgadzam się z Maryszą - Twoje grafiki są niesamowite!!!

  Pozdrawiam ciepło w ten deszczowy dzień :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, planowanie polecam! Ja jeszcze się rozkręcam i uczę ale już widzę pozytywne efekty :)

   Usuń
 5. ach! Twoje plany inspirują do tworzenia własnych! życzę wytrwałości w ich realizowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super plan :) Już sie nie moge doczekać efektów na blogu.
  Anti, jeszcze raz dziękuję za spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ibi :* dzięksy Tobie, strasznie miło mi się czas spędziło i nawet nie wiem kiedy tamten dzień minął :)

   Usuń
 7. świetne plany! :)
  Po prostu kocham Twoje posty, są takie... personalne i rozpoznawalne! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie wiedziałam że październik to m-c piwa :) lepiej męża uświadamiać nie będę ;)))

  OdpowiedzUsuń
 9. oooo kochana zgapię od Ciebie pomysł z tablica inspiracyjną!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Również staram się planować na bieżąco, to motywuje do rozwijania się i robienia postępów. Również przymierzam się do Ilustratora, bo jak na razie działam tylko w Corelu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Planowanie na bieżąco, to świetna sprawa :) pozwala zaoszczędzić czas i zyskać go na inne rzeczy.

   Usuń