17 marca 2014

life lately #8


Hello! I hope your week was very good :) My was filled with very positive moments.
► At home we know that simple things matter the most. Love is when he knows I'm hungry but I don't have to say a word :*
► This motto accompanied me for the whole week and still does. I worked on various different projects hoping that one day I will achieve my goal :)
► It was so warm this past week that I started the ice-cream season early (unfortunately now it's gloomy and cold).
► On weekend we arranged a painting date at home. We had fun mixing colors and painting doodles. No serious art was created but it was a time well spent!

Cześć! Mam nadzieję, że wasz zeszły tydzień był udany :) Mój był wypełniony pozytywnymi chwilami.
U nas w domu wiemy, że najważniejsze są proste rzeczy. Miłością jest to, że on wie gdy jestem głodna, chociaż nic nie mówiłam :*
Motto z mojego plakatu towarzyszyło mi cały zeszły tydzień (w sumie nadal mi towarzyszy) gdy pracowałam nad różnymi rzeczami, wierząc że kiedyś osoągnę swój cel :)
W pewnym momencie było tak ciepło, że postanowiłam rozpocząć lodowy sezon (no i jak na złość zrobiło się szaro i zimno…)
A w weekend zorganizowaliśmy sobie spotkanie z farbami. Fajnie było wspólnie mieszać farby i malować bazgrołki. Nie namalowaliśmy niczego dobrego, ale to był wspaniale spędzony czas :)

4 komentarze:

 1. weekend z farbami? jeju jak wy tam macie fajnie :D
  ja tez zaczelam lodowy sezon, najadlam sie w ten weekend bardzo mimo pogody, i chce jeszcze!
  no i dobrze wiesz ze kocham twoj plakat <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja lody jak i koktajle jem i piję cały rok :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha, to pozytywnie :) Zimą lody jakoś nie wpadają mi do głowy, ale gdy tylko zaświeci cieplejsze słońce to nabieram na nie dużej ochoty :)

   Usuń