30 kwietnia 2014

into the blue - mini album

Hej hej! Fajnie tak, gdy weekend zaczyna się w środę co nie? Ja co prawda na majówkę zostaję w domu, ale nie narzekam. Dużo pozytywnych rzeczy się dzieje :) A w między czasie udało mi się ukończyć mały wiosenny albumik. Opowiada on o najpiękniejszym miejscu jakie znam- wiosną w Łodzi zakwita morze cebulic (tutaj i tu - możecie zobaczyć więcej zdjęć), kiedyś robiłam o nich LOsa, teraz postanowiłam ozdobić większą ilość zdjęć na raz. Z inspiracją przyszła mi Anna-Maria i jej różowy akwarelowy album. Wyciągnęłam więc Ecoliny z szuflady i popłynęłam.


Hello! It's so good that weekend starts on Wednesday (yep, we have kinda' spring brake in here now). Although I'm staying home I don't mind. A lot is happening and it keeps me busy, but I found some free time and made a very springy mini album. It tells a story about the most beautiful place I know - in early spring there's a place in Łódź that is covered in the sea of little blue flowers (you can see it here and here). I made a LO once about it and now I wanted to embellish more photos at once. Anna-Maria's pink watercolor album was my main inspiration when I started working on it. So I grabbed my Ecoline's and went with the flow.


A na koniec kilka moich ulubionych detali :)
And here you go with some of my favorite details :)

Podoba wam się?
Życzę wam słonecznego, udanego i kolorowego weekendu majowego!

I hope you like it :) Have a sunny lovely and colorful weekend!

22 komentarze:

 1. cudowny album :) uwielbiam Twoje zdjęcia z tego pięknego miejsca! Co do napisów białych, nie wiem czy dobrze widzę ale są chyba namalowane, no nie? A próbowałaś kiedyś pobawić się z płynem maskującym?? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki kochana :* Tym razem to naklejki gotowe :) kiedys mialam plyn maskujacy w rekach ale mialam z nim przykre doswiadczenia niestety, wiec nigdy wiecej nie kupilam ponownie :)

   Usuń
 2. O mamuniu! Przepiękny! Uwielbiam te rozmycia robione farbkami wodnymi, a detale zawsze oglądam z wypiekami na polikach! :D jest MOC! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. this is beautiful! sooo beautiful!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, jak to niesamowicie wygląda!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne miejsce, super fotografie a album sam cud ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale cudowny! Taak... skojarzył mi się z bardzo ciepłą wiosną, zacznę sobie mruczeć do moich myśli :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci :) Fajnie, że wprawił Cię w dobry nastrój :)

   Usuń